NajduZboží.cz

ENERGY

ENERGY > ENERGY Hawaii Spirulina powder 100 g (prášek)

ENERGY Hawaii Spirulina powder 100 g (prášek)

- optimalizuje pohyb potravy trávícím traktem, zlepšuje pocit sytosti
- pomáhá kontrolovat tělesnou váhu, budovat přirozený svalový potenciál
- je dokonalou výživou při vysoké pracovní zátěži, stresu a sportovním výkonu
- stabilizuje hladinu krevního cukru
- dodává potřebné živiny, minerály vitamíny
- zvyšuje tvorbu laktobacilů a zlepšuje tím střevní mikroflóru
- významně podporuje obranyschopnost organismu
- stimuluje lymfatický systém
- je bohatá na nukleové kyseliny (RNA/DNA), které jsou důležité pro buněčnou regeneraci a mají vliv na proces stárnutí a opotřebení organismu
- urychluje hojení ran
- obsahuje železo, které má vliv na tvorbu červených krvinek a hemoglobinu – příznivě tak působí na transport kyslíku, snižuje únavu a pocit vyčerpání
- efektivně odbourává nežádoucí toxické látky a přirozenými cestami je odvádí z těla
- podporuje mozkovou činnost a schopnost soustředit se

Energetická charakteristika
Spirulina rychle obnovuje výkonnost těla a regeneruje organismus při vysoké zátěži, takže jí můžeme nabídnout nejen doplňování sil, ale úspěchem ji lze použít i v rámci zachování mladistvého těla i ducha. Její rejuvenilizační účinky pomáhají udržet vysokou schopnost adaptability těla i v momentech nesprávné výživy ( alkohol..) . Představuje jednu z nejlepších variant harmonizace při celkovém vykolejení organismu, projevujícím se mnoha problémy s nestandardními zdravotními projevy a nejednoznačnými chorobami.

Působení na energetické dráhy

Spirulina působí především na oblasti a energetické dráhy, které napomáhají k obnově, výkonnosti těla a regeneraci organismu – jater, osrdečníku, a tří ohnišť, žaludku a sleziny.


(id:33635)
515,-
 -31%
355,-
cena bez DPH 308,70
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

HAWAII SPIRULINA

Spirulina je přirozeně bezlepková zelená potravina. Obsah lepku splňuje hodnoty povolené Evropskou gastroenterologickou společností a je mnohonásobně nižší než množství, které vyvolá autoimunitní reakci v lidském organismu. Je vhodná k užívání pro celiatiky, ale i pro všechny osoby, které z různých důvodů musejí dodržovat bezlepkovou dietu. 

V čisté mořské vodě, uprostřed panenské přírody Havajských ostrovů, získáváme tu nejlepší spirulinu na světě. Její naprostá výjimečnost spočívá v jedinečném prostředí, ve kterém zalitá sluncem pomalu roste a sílí, aby načerpanou energií a svým unikátním složením napomáhala zdraví a vitalitě našeho těla. Nabízí pozoruhodnou škálu vitaminů, minerálů a živin. Pouze havajská spirulina obsahuje téměř dvojnásobné množství bilologicky prospěšných látek než jakákoliv jiná spirulina a přibližně 30 nutrientů, které ostatní spiruliny neobsahují vůbec. Je nejlepším zdrojem rostlinných, dobře vstřebatelných bílkovin (až 70 % obsahu při 80% vstřebatelnosti).


Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Účinky Hawai Spiruliny

 • optimalizuje pohyb potravy trávícím traktem, zlepšuje pocit sytosti
 • pomáhá kontrolovat tělesnou váhu, budovat přirozený svalový potenciál
 • je dokonalou výživou při vysoké pracovní zátěži, stresu a sportovním výkonu
 • stabilizuje hladinu krevního cukru
 • dodává potřebné živiny, minerály vitamíny
 • zvyšuje tvorbu laktobacilů a zlepšuje tím střevní mikroflóru
 • významně podporuje obranyschopnost organismu
 • stimuluje lymfatický systém
 • je bohatá na nukleové kyseliny (RNA/DNA), které jsou důležité pro buněčnou regeneraci a mají vliv na proces stárnutí a opotřebení organismu
 • urychluje hojení ran
 • obsahuje železo, které má vliv na tvorbu červených krvinek a hemoglobinu – příznivě tak působí na transport kyslíku, snižuje únavu a pocit vyčerpání
 • efektivně odbourává nežádoucí toxické látky a přirozenými cestami je odvádí z těla
 • podporuje mozkovou činnost a schopnost soustředit se

 

Složení

100 % Spirulina ( Arthrospira platensis) 

Doporučené dávkování

1 čajová lžička rozmíchaná ve sklenici čisté vody

1 - 3 x denně

Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Při užívání tohoto produktu je nutné dodržovat dostatečný pitný režim.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let a osobám přecitlivělým na chlorofyl a ječmen. Nevhodné pro trpící fenylketonurií.

Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 10–25 oC, chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!

Energy

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

 

TOPlist