NajduZboží.cz

ENERGY

ENERGY > Energy Cistus incanus 30 ml

Energy Cistus incanus 30 ml

- virová onemocnění všech původů ,chřipky,angíny
- záněty horních cest dýchacích
- infekce způsobené bakteriemi, plísněmi a chlamydiemi
- snížená obranyschopnost organismu
- pomáhá při infekcích s prolongovaných průběhem , komplikacemi , recidivami a rezistencí na jinou léčbu
- působí jako přírodní antioxidant ( neutralizuje volné radikály )
- chrání tkáně při infekci před poškozením zánětem a odpadními toxiny

Lidově je nazýván " ZABIJÁK VIRŮ "


Cistus je divoce rostoucí středomořská růže. Produkt obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z druhu Cistus incanus a čistou esenci Cistus ladaniferus.Objem 30 ml


(id:33925)
595,-
 -30%
415,-
cena bez DPH 360,87
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 135)

CISTUS INCANUS

je bioinformační přípravek obsahující koncentrovaný rostlinný extrakt z listů růže Cistus incanus a čistou esencí Cistus ladanifer.Patří mezi tzv. solitérní extrakty, které se vyznačují svojí jedinečností a výraznou chrakteristikou a nejlépe se užívají jako samostatné , jednosložkové přípravky.

BIOINFORMACE jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku , regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Energetické působení Cistus incanus podle principů TČM

Cistus incanus ovlivňuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny, tří zářičů ( tří ohnišť ) a perikardu .

Složení a účinky Cistus incanus

Nejčastěji lze Cistus incanus spatřit na strmých horských úbočích v teplých oblastech mírného pásu Středozemí a severní Afriky. Divoce rostoucí romantická rostlinka s květy v barvách od bílé po karmínově červenou se nápadně podobá divoké růži. Odtud pramení její lidové označení - růže skalní .

Historicky lze dohedat používání rostlin z čeledi cistovitých ( Cistus incanus , Cistus ladanifer ) až do roku 330 před naším letopočtem. V perské tradiční medicíně, v oblasti dnešního Íránu, patřily tyto byliny mezi nejcennější. V průběhu následujících staletí se užití cistu z Perské říše rozšířilo díky četným obchodním cestám po celém Středomoří, nejvíce mezi Kypr , Itálii, Turecko a Řecko. 

Extrakt z rostliny Cistus incanus obsahuje mnoho důležitých prvků , zejména vápník , hořčík, zinek, železo. Zásadní pro jeho působení v lidském organismu je však obsah proantokyanidinů , flavonoidů a polyfenolů ve vzájemné vazbě. Byla provedena řada kontrolovaných klinických studií , které prokázaly silné protivirové a protiplísňové účinky cistu , jež díky těmto látkám má . 

Cistus incanus je ceněn především pro své schopnosti účinně bojovat s jakoukoliv infekcí. Obsah polyfenolů tvořený vysokou koncentrací jednotlivých fenolů, mj. známých tříslovin , zabraňuje virům v pronikání do buněk, a tím následně eliminuje jejich množení. A to i virů vysoce agresivním. Cistus tedy zabezpečuje účinnou chemicko - fyzikální ochranu využitelnou jak při onemocnění , tak v prevenci. Nejznámější je použití Cistu při jakékoliv nákaze označované pojmem zánět horních cest dýchacích, ať již virové , bakteriální, či plísňové.

Druhou silnou zbraní Cistus incanus je jeho schopnost neutralizace volných radikálů a účinné vylučování toxinů z jakýchkoliv patogenů z organismu. Tak opět pomáhá uzdravení tím , že zabraňuje toxické zátěži, poškození tkání, zánětům a dlouhému ohrožení a zatížení obranyschopnosti. V této souvislosti se v praxi osvědčil nejen v případě toxinů z bakteriální infekce, ale i po prodělaném parazitárním onemocnění. Uvádí se, že Cistus je několikanásobně silnějším antioxidantem než například zelený čaj , citron, či červené víno , čímž kromě účinků pomáhá jako prevence při zvyšování obranychopnosti organismu.

Vzhledem k aktuálním obavám odborné veřejnosti z toho , že viry a bakterie stále více mutují a roste jejich odolnost vůči léčbě , která dosud účinkovala - o stoupající rezistenci na antibiotika nemluvě , představuje Cistus incanus vhodnou volbu pro řešení některých druhů infekčních onemocnění. 

Složení :

Vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů růže skalní 90 % ( Cistus incanus ),

celulóza - zahušťovadlo, voda, xanthan - zahušťovadlo,

sorbát draselný - konzervant ,silice Cistus ladaniferus 0,1 % .

 

Doporučené dávkování :

2 - 7 kapek denně ( 7 kapek = 0,35 ml)

Nepřekračujte doporučené denní dávkování !

Před použitím důkladně protřepejte, tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.

Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo.

Během užívání přípravku pro podporu detoxikace těla doporučujeme zvýšit příjem tekutin ! 

Upozornění :

Výrobek není určen pro děti do 10 let  - pro svůj silný účinek  .

Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem .

Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy .

Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě výrobku nebo na spodní straně krabičky.

Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření .

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunčního záření, při teplotě 10 - 25 C .Chraňte před mrazem .Ukládejte mimo dosah dětí. 

 

TOPlist