NajduZboží.cz

ENERGY

ENERGY > Energy Cistus Complex 30 ml

Energy Cistus Complex 30 ml

» VIROVÁ ONEMOCNĚNÍ
» INFEKCE ZPŮSOBENÉ BAKTERIEMI, PLÍSNĚMI A CHLAMYDIEMI
» ZÁNĚTY HORNÍCH CEST DÝCHACÍCH
» SNÍŽENÁ OBRANYSCHOPNOST ORGANISMU

Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat ani nemá schválené léčivé účinky.


Popis produktu

Cistus complex je bioinformační přípravek obsahující vysoce koncentrovaný extrakt dvou druhů bylin – Cistus incanus a Cistus ladanifer, doplněný o čistou esenci Cistus ladanifer.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Použití bylinného koncentrátu Cistus complex

je účinný především na infekční onemocnění způsobená viry
působí též proti plísním a chlamydiím
vhodný je zejména u všech typů zánětů horních cest dýchacích
pomáhá při infekcích s prolongovaným průběhem, komplikacemi, recidivami a rezistencí na jinou léčbu
zvyšuje obranyschopnost organismu
působí jako přírodní antioxidant (neutralizuje volné radikály)
chrání tkáně při infekci před poškozením zánětem a odpadními toxiny

Energetické působení Cistus complex podle principů TČM

Cistus complex ovlivňuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny, tří zářičů (tří ohnišť), perikardu a srdce.
Složení a účinky Cistus complex

Cistus incanus i ladanifer patří do středomořské flóry. Rostou divoce na teplých, strmých horských úbočích a jejich pravidelné květy rozehrávají barvy od bílé po nachovou.
Historicky lze dohledat používání rostlin z čeledi cistovitých až do roku 330 před naším letopočtem. V perské tradiční medicíně, v oblasti dnešního Íránu, patřily tyto byliny mezi nejcennější. V průběhu následujících staletí se užití cistů z Perské říše rozšířilo díky četným obchodním cestám po celém Středomoří, nejvíce mezi Kypr, Itálii, Turecko a Řecko.
Extrakty z obou cistů obsahují mnoho důležitých prvků: vápník, hořčík, zinek a železo. Zásadní pro působení v lidském organismu je však úhrnný obsah více nežli 800 druhů proantokyanidinů, flavonoidů a polyfenolů ve vzájemné optimální vazbě. Oba cisty působí nejen synergicky, ale svým mírně odlišným složením podstatně zvětšují záběr účinků na daleko širší spektrum infekcí.

Cistus complex zabezpečuje účinnou chemicko-fyzikální ochranu využitelnou jak při onemocnění, tak v prevenci. Zabraňuje virům v pronikání do buněk, a tím následně eliminuje jejich množení. Nejznámější je použití cistů při jakékoliv nákaze označované pojmem zánět horních cest dýchacích, ať již virové, bakteriální, či plísňové.

Druhou silnou zbraní cistů je jejich schopnost neutralizace volných radikálů a účinné vylučování toxinů z jakýchkoliv patogenů z organismu. Tak opět pomáhají uzdravení tím, že zabraňují toxické zátěži, poškození tkání, zánětům a dlouhodobému ohrožení a zatížení obranyschopnosti. V této souvislosti se v praxi osvědčily nejen v případě toxinů z bakteriální infekce (chlamydie), ale i po prodělaném parazitárním onemocnění (svrab).

Uvádí se, že cisty jsou několikanásobně silnější antioxidanty než například zelený čaj, citron či červené víno, čímž kromě zmiňovaných účinků pomáhají jako prevence při zvyšování obranyschopnosti organismu. Vzhledem k aktuálním obavám odborné veřejnosti z toho, že viry a bakterie stále více mutují a roste jejich odolnost vůči léčbě, která dosud účinkovala – o stoupající rezistenci na antibiotika nemluvě, představuje Cistus complex vhodnou volbu pro řešení některých druhů infekčních onemocnění.

Doporučené dávkování:

2–7 kapek 1–3x denně (7 kapek = 0,35 ml).
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Před použitím důkladně protřepejte (21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.
Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo.
Během užívání přípravku pro podporu detoxikace těla doporučujeme zvýšit příjem tekutin!.

Upozornění:

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.


Minimální trvanlivost:

Spotřebujte nejlépe do data vyznačeného na obalu.

Způsob skladování:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.Objem 30 ml


(id:33925)
699,-
 -37%
439,-
cena bez DPH 391,96
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 47)

CISTUS INCANUS

je bioinformační přípravek obsahující koncentrovaný rostlinný extrakt z listů růže Cistus incanus a čistou esencí Cistus ladanifer.Patří mezi tzv. solitérní extrakty, které se vyznačují svojí jedinečností a výraznou chrakteristikou a nejlépe se užívají jako samostatné , jednosložkové přípravky.

BIOINFORMACE jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku , regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Energetické působení Cistus incanus podle principů TČM

Cistus incanus ovlivňuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny, tří zářičů ( tří ohnišť ) a perikardu .

Složení a účinky Cistus incanus

Nejčastěji lze Cistus incanus spatřit na strmých horských úbočích v teplých oblastech mírného pásu Středozemí a severní Afriky. Divoce rostoucí romantická rostlinka s květy v barvách od bílé po karmínově červenou se nápadně podobá divoké růži. Odtud pramení její lidové označení - růže skalní .

Historicky lze dohedat používání rostlin z čeledi cistovitých ( Cistus incanus , Cistus ladanifer ) až do roku 330 před naším letopočtem. V perské tradiční medicíně, v oblasti dnešního Íránu, patřily tyto byliny mezi nejcennější. V průběhu následujících staletí se užití cistu z Perské říše rozšířilo díky četným obchodním cestám po celém Středomoří, nejvíce mezi Kypr , Itálii, Turecko a Řecko. 

Extrakt z rostliny Cistus incanus obsahuje mnoho důležitých prvků , zejména vápník , hořčík, zinek, železo. Zásadní pro jeho působení v lidském organismu je však obsah proantokyanidinů , flavonoidů a polyfenolů ve vzájemné vazbě. Byla provedena řada kontrolovaných klinických studií , které prokázaly silné protivirové a protiplísňové účinky cistu , jež díky těmto látkám má . 

Cistus incanus je ceněn především pro své schopnosti účinně bojovat s jakoukoliv infekcí. Obsah polyfenolů tvořený vysokou koncentrací jednotlivých fenolů, mj. známých tříslovin , zabraňuje virům v pronikání do buněk, a tím následně eliminuje jejich množení. A to i virů vysoce agresivním. Cistus tedy zabezpečuje účinnou chemicko - fyzikální ochranu využitelnou jak při onemocnění , tak v prevenci. Nejznámější je použití Cistu při jakékoliv nákaze označované pojmem zánět horních cest dýchacích, ať již virové , bakteriální, či plísňové.

Druhou silnou zbraní Cistus incanus je jeho schopnost neutralizace volných radikálů a účinné vylučování toxinů z jakýchkoliv patogenů z organismu. Tak opět pomáhá uzdravení tím , že zabraňuje toxické zátěži, poškození tkání, zánětům a dlouhému ohrožení a zatížení obranyschopnosti. V této souvislosti se v praxi osvědčil nejen v případě toxinů z bakteriální infekce, ale i po prodělaném parazitárním onemocnění. Uvádí se, že Cistus je několikanásobně silnějším antioxidantem než například zelený čaj , citron, či červené víno , čímž kromě účinků pomáhá jako prevence při zvyšování obranychopnosti organismu.

Vzhledem k aktuálním obavám odborné veřejnosti z toho , že viry a bakterie stále více mutují a roste jejich odolnost vůči léčbě , která dosud účinkovala - o stoupající rezistenci na antibiotika nemluvě , představuje Cistus incanus vhodnou volbu pro řešení některých druhů infekčních onemocnění. 

Složení :

Vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů růže skalní 90 % ( Cistus incanus ),

celulóza - zahušťovadlo, voda, xanthan - zahušťovadlo,

sorbát draselný - konzervant ,silice Cistus ladaniferus 0,1 % .

 

Doporučené dávkování :

2 - 7 kapek denně ( 7 kapek = 0,35 ml)

Nepřekračujte doporučené denní dávkování !

Před použitím důkladně protřepejte, tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.

Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo.

Během užívání přípravku pro podporu detoxikace těla doporučujeme zvýšit příjem tekutin ! 

Upozornění :

Výrobek není určen pro děti do 10 let  - pro svůj silný účinek  .

Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem .

Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy .

Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě výrobku nebo na spodní straně krabičky.

Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření .

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunčního záření, při teplotě 10 - 25 C .Chraňte před mrazem .Ukládejte mimo dosah dětí.