NajduZboží.cz

ENERGY

ENERGY > Nobilis Tilia Dezinfekční sprej na ruce 100 ml

Nobilis Tilia Dezinfekční sprej na ruce 100 ml

Zbavte se nečistot kdykoliv během dne


Detailní popis produktu
Ať už jezdíte denně městskou dopravou, běháte po nákupech nebo cestujete na druhý konec světa, neměli byste nikdy zapomínat na pravidelné mytí rukou. A jelikož ne vždy je po ruce mýdlo a čistá voda, máme pro vás dezinfekční sprej na ruce, který účinně odstraní bakterie, obalené viry i plísně. Dezinfekce je založena na bázi rostlinného lihu a je obohacena o šťávu z Aloe vera. Ta dodá vaší pokožce potřebnou hydrataci a vláčnost. Antibakteriální a protiplísňové účinky jsou posíleny éterickými oleji z tea tree, hřebíčku a lemongras (citrónové trávy), které vaše ruce nejen očistí, ale také osvěží a příjemně provoní.
Komu udělá radost?
Každému, kdo se potřebuje zbavit nečistot a bakterií z pokožky rukou na místech, kde není ideální přístup k mýdlu a vodě.

Použití
Dezinfekční sprej na ruce je vhodný k očistě a ochraně rukou vždy, když není možné použít vodu a mýdlo (cestování, městská doprava, nákupy a další). Lze ho v případě potřeby použít i na očistu povrchů, které přicházejí do styku s pokožkou (madla, kliky apod.) nebo při dezinfekci roušky či respirátoru. Použijte přibližně 2 x 3 ml neředěného přípravku (tak, aby byly ruce mokré) a vtírejte do suchých rukou po dobu min. 30 sekund. K použití maximálně 10krát denně. Neoplachujte. Pokud používáte přípravek často, občas ruce omyjte vodou a mýdlem, také ošetřete pokožku krémem na ruce, aby zůstala jemná a hydratovaná. Sprej mohou při dodržení správného postupu použít i malé děti. Dětem od 3 let snižte dávkování a zajistěte, aby došlo v krátké době po aplikaci k umytí vodou. Děti od 5 let mohou sprej používat standardně. Vždy dbejte na to, aby si děti nezanesly dezinfekci do očí.
Složení
Alcohol Denat. (rozpouštědlo, alkohol denaturovaný);Aqua (demineralizovaná voda);Glycerin (hydratační látka);Aloe Barbadensis Leaf Juice (šťáva z listů aloe pravé);Hydrogen Peroxide (peroxid vodíku);Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (éterický olej Tea Tree, čajovníkový);Cymbopogon Flexuosus Herb Oil (éterický olej lemongrassový);Eugenia Caryophyllus Bud Oil (éterický olej z plodů hřebíčkovce vonného);Geraniol*;Citral*;Eugenol*.*- přírodního původu


(id:800013)
190,-
 -19%
154,-
cena bez DPH 127,27
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 16)