NajduZboží.cz

ENERGY

ENERGY > Energy Caralotion tělové mléko 200 ml

Energy Caralotion tělové mléko 200 ml

Bioinformační hydratační přípravek Caralotion s výrazným regeneračním efektem na pokožku celého těla má silné antioxidační účinky, lehce se dávkuje a roztírá. Tělové mléko Caralotion pomáhá pokožce obnovit její čisticí funkci. Účinné látky jsou pomocí nanosfér dopraveny i do hlubších vrstev kůže, kde se mohou pomalu uvolňovat a efektivně působit na buněčné struktury. Kompozice je složena především z bylin, které mají příznivé účinky na pokožku.

Mléko jemně vmasírujeme do pokožky, nejlépe po koupeli, dosáhneme tak optimálního působení bioaktivních látek.

Caralotion obsahuje přirozenou paletu minerálů a solí z třetihorní mořské vody vřídla Podhájská, které pokožku prohřívají, vyživují a chrání. Termální voda má vysoký energetický potenciál a mimořádnou skladbu s příznivým působením na buňky pokožky. Ovlivňuje celou řadu kožních problémů.

Antioxidační účinky substancí obsažených v Caralotion se vzájemně doplňují a působí proti předčasnému stárnutí pleti. Zcela mimořádně reagují proti oxidaci buněk volnými radikály speciální rostlinné látky, minerály a vitaminy A, C, E. Eliminují negativní dopad přemíry slunečního záření, pomáhají kolagenovým vláknům v pokožce udržovat elasticitu. Vitaminy jsou v produktu ve formách maximálně účinných, v tzv. esterech.


(id:35325)
293,-
 -23%
225,-
cena bez DPH 185,95
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 6)

Produkt Caralotion - tělové mléko obsahuje:

 • Lnice květel - obsahuje kyselinu mravenčí, jablečnou a octovou, hojí hnisavé rány.
 • Úročník bolhoj - obsažené flavonoidy působí příznivě na špatně se hojící rány, proleženiny, spáleniny a kožní záněty.
 • Violka trojbarevná - díky obsahu rutinu a dalších flavonoidů je účinná při ekzémech a alergických vyrážkách.
 • Kostival lékařský - obsahuje alantoin, který přispívá k regeneraci poškozených tkání a urychluje hojení.
 • Jerlín japonský - má výrazný účinek při psoriáze a alergiích.
 • Sedmikráska obecná - obsažené flavonoidy, saponiny, sliz a organické kyseliny mají výrazný efekt zejména v případech lišeje, vyrážek, lupénky a akné.
 • Alaptid - patentovaná sloučenina polypeptid se schopností vázat na sebe několikanásobně vodu a regenerovat buňky.
 • Kyselina azealová - vykazuje protirakovinné účinky a má hojivý efekt.
 • Komplex rostlinných olejů s ceramidy - zastudena lisované oleje si zachovávají své přirozené vyživovací vlastnosti a mají celkově velmi pozitivní vliv na strukturu kůže.
 • Kyselina jantarová - má silný regenerační účinek na buňky.
 • Vermesin a helixin - bioaktivní látky vyvinuté z kalifornských dešťovek a kaviárového hlemýždě příznivě ovlivňují hormonální činnost kůže, její výživu, prokrvení a regeneraci.

 

Složení :

Aqua, Extractum herbarum ethanolicum, Paraffinum liquidum, Petrolatum, Glycerin, Cyclomethicone, C12-15 alkyl benzoate, Cetearyl alcohol, Urea, Hemp seed oil, Glycine soja oil, Linum usitassimum oil, Papaver orientale oil, Panthenol, PEG 6 methyl ether, Benzyl alcohol, Polyacrylamide, Parfum, Xanthan Gum, Tocopheryl acetate, Ascorbyl palmitate, Isoparaffin, Acetic acid, Magnesium ascorbyl phosphate, Laureth-4, Alaptidum, Retinol, Dehydroacetic acid, BHT, Succinic acid, Eisenia foetida extract, Helix pomatia extract, Azelaic acid, Betaglucan, Zinc glycinate, Methionine, Quaternium-15

Extrakty z bylin: zemědým lékařský (Fumaria officinalis), kakost smrdutý (Geranium robertianum), jerlín japonský (Sophora japonica), jestřabina lékařská (Galega officinalis), lnice květel (Linaria vulgaris), lopuch větší (Arctium lappa), sedmikráska obecná (Bellis perennis), vřes obecný (Calluna vulgaris), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), vilín virginský (Hamamelis virginiana), kostival lékařský (Symphytum officinale), puškvorec obecný (Acorus calamus), úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), arálie mandžuská (Aralia mandshurica), vlaštovičník větší (Chelidonium majus), šišák bajkalský (Scutellaria baiacalensis), svízel syřišťový (Galium verum), Equisetum arvense (přeslička rolní), Viola maxima (maceška).

Informace o značce Energy
Energy

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.